מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית קפה

Aix Arome Cafe

בית קפה בית הקפה הוא המקום בו המבקרים חשים בדו קיום עם אוקיינוסים. מבנה ענק בצורת ביצה הממוקם באמצע החלל פועל בו זמנית כאספקת קופאיות וקפה. המראה האייקוני של התא עומד בהשראת פולי קפה כהים ומשעממים למראה. שני פתחים גדולים בחלק הקדמי של שני הצדדים של "שעועית גדולה" משמשים מקור טוב לאוורור ואור טבעי. קפה סיפק שולחן ארוך כמו חבורה של תמנונים ובועות לחלוטין. הנברשות התלויות לכאורה באופן אקראי דומות לנוף הדגים אל פני המים, אדוות מבריקות סופגות אור שמש נעים מהשמים הלבנים הרחבים.

שם הפרוייקט : Aix Arome Cafe, שם המעצבים : One Plus Partnership Limited, שם הלקוח : Aix Arome Coffee Co. Ltd..

Aix Arome Cafe בית קפה

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.