מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קולנוע

Wuhan Pixel Box Cinema

קולנוע "פיקסל" הוא המרכיב הבסיסי של תמונות, המעצב בוחן יחסי תנועה ופיקסלים כדי להפוך לנושא של עיצוב זה. "פיקסל" מיושם באזורים שונים בקולנוע. אולם הקופות הגדול מכיל מעטפה מעוקלת אדירה שנוצרה על ידי מעל 6000 פנלים של לוחות נירוסטה. קיר התצוגה המאפיין מעוטר בכמות אדירה של רצועות מרובעות הבולטות מהקיר מציג את שמו הקולנועי הזוהר. בתוך הקולנוע הזה, כולם יהנו מהאווירה הגדולה של העולם הדיגיטלי שנוצר בעקבות לכידותם של כל האלמנטים ה"פיקסלים ".

שם הפרוייקט : Wuhan Pixel Box Cinema, שם המעצבים : Ajax Law, שם הלקוח : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema קולנוע

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.