מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הבית

Basalt

הבית בנוי לנוחות כמו גם להיות אלגנטי. עיצוב זה באמת מושך עין ומדהים מבפנים ומבחוץ. התכונות כוללות עץ אלון, חלונות המיוצרים בכדי להכניס הרבה אור שמש וזה מרגיע את העיניים. זה מהפנט ביופיו ובטכניקה. ברגע שאתה בבית זה, אינך יכול שלא לשים לב לשלווה ולתחושת הנווה המדבר שמשתלטת עליך. הבריזה של העצים והסביבה עם קרני השמש הופכת את הבית הזה למקום ייחודי לחיות בו מחוץ לחיי העיר העמוסים. בית בזלת בנוי בכדי לרצות ולהכיל מגוון של אנשים.

שם הפרוייקט : Basalt, שם המעצבים : Aamer Qaisiyah, שם הלקוח : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt הבית

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.