מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
סט בישול אש

Firo

סט בישול אש FIRO היא מערכת בישול רב-תכליתית וניידת 5 ק"ג לכל אש פתוחה. התנור מכיל 4 סירים, המחוברים להסרה לבניית מסילות המגירות עם תומך מסתובב לשמירה על רמת המזון. כך ניתן להשתמש בקלות ובבטיחות FIRO כמו מגירה מבלי לשפוך מזון בזמן שהתנור מונח באמצע האש. הסירים משמשים למטרות בישול ואכילה ומטופלים בכלי הסכו"ם אשר מהדקים בכל צד של הסירים כדי לשאת אותם בכיסי בידוד טמפרטורה כשהם חמים. זה כולל גם שמיכה שהיא גם תיק שמכיל את כל הציוד השימושי.

שם הפרוייקט : Firo, שם המעצבים : Andrea Sosinski, שם הלקוח : NIMTSCHKE DESIGN - Andrea Sosinski.

Firo סט בישול אש

עיצוב יוצא דופן זה זוכה בפרס עיצוב פלטינה בתחרות עיצוב צעצועים, משחקים ומוצרי תחביב. בהחלט כדאי שתראה את תיק העיצוב של מעצבי פלטינה עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות אחרות, יצירות משחק, משחקי תחביב ומוצרי תחביב.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.