מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מרחב היכרות ליריד המסחר בשעונים

Salon de TE

מרחב היכרות ליריד המסחר בשעונים היה צורך בתכנון חללי מבוא של 1900m2, לפני שהמבקרים בחנו את 145 מותגי השעונים הבינלאומיים בסלון דה TE. כדי לתפוס את דמיונו של האורח על אורח חיים יוקרתי ורומנטיקה, פותח "מסע הרכבת הדלוקס" כמושג העיקרי. כדי ליצור דרמטיזציה הוסב קונצרט הקבלה לנושא תחנת יום בשילוב עם סצנת הרכבת הפנימית של אולם האולם הפנימי עם חלונות עגלת רכבת בגודל טבעי הפולטים חזותי סיפור. לבסוף, זירה רב-פונקציונלית עם במה נפתחת לתצוגות התצוגה הממותגות השונות.

שם הפרוייקט : Salon de TE, שם המעצבים : Hong Kong Trade Development Council, שם הלקוח : Hong Kong Trade Development Council - Creative Department.

Salon de TE מרחב היכרות ליריד המסחר בשעונים

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.