מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
קומקום וכוס תה

EVA tea set

קומקום וכוס תה קומקום תה אלגנטי מפתה עם כוסות תואמות זורם ללא דופי והוא תענוג לקחת ממנו. הצורה הלא שגרתית של סיר התה הזה כשהזרבוב מתמזג וצומח מהגוף, נותנת את עצמה היטב במיוחד למזיגה טובה. הספלים רב-תכליתיים ומישושיים כדי להתרפק בידכם בדרכים שונות, מכיוון שלכל אדם גישה משלו להחזיק כוס. ניתן להשיג בצבע לבן מבריק עם טבעת בציפוי כסף או חרסינה שחורה מט עם מכסה לבן מבריק וכוסות מסגרות לבנות. פילטר נירוסטה המותקן בפנים. מידות: קומקום קומקום: 12.5 x 19.5 x 13.5 כוסות: 9 על 12 x 7.5 ס"מ.

שם הפרוייקט : EVA tea set, שם המעצבים : Maia Ming Fong, שם הלקוח : Maia Ming Designs.

EVA tea set קומקום וכוס תה

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.