מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מפזר ארומה

Magic stone

מפזר ארומה סטון הקסמים הוא הרבה יותר ממכשיר ביתי, מסוגל ליצור אווירה קסומה. צורתו בהשראת הטבע, מתוך מחשבה על אבן, מוחלק על ידי מי נהר. אלמנט המים מיוצג באופן סמלי על ידי הגל המפריד בין החלק העליון לגוף התחתון. המים הם מרכיב המפתח במוצר זה שבאמצעות אולטרסאונד מרסס את המים ואת השמן הריחני ויוצרים אדים קרים. מוטיב הגל, משמש ליצירת האווירה דרך נורת LED שמשנה חלקה את הצבעים. מלטף את הכיסוי אתה מפעיל את לחצן הקיבולת השולט בכל הפונקציות.

שם הפרוייקט : Magic stone, שם המעצבים : Nicola Zanetti, שם הלקוח : Segnoinverso Srl.

Magic stone מפזר ארומה

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

אגדת עיצוב של היום

מעצבים אגדיים ויצירותיהם עטורות הפרסים.

אגדות העיצוב הן מעצבים מפורסמים במיוחד שהופכים את העולם שלנו למקום טוב יותר עם העיצובים הטובים שלהם. גלה מעצבים אגדיים ואת עיצובי המוצר החדשניים שלהם, עבודות אמנות מקוריות, אדריכלות יוצרת, עיצובים אופנה מצטיינים ואסטרטגיות עיצוב. תהנו וחקרו עבודות עיצוב מקוריות של מעצבים, אמנים, אדריכלים, מחדשים ומותגים עטורי פרסים ברחבי העולם. קבל השראה מעיצובים יצירתיים.