מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מוצר חינוכי

Shine and Find

מוצר חינוכי היתרון החשוב ביותר של מוצר זה הוא קלות הלמידה ושיפור הזיכרון. ב- Shine and Find כל קונסטלציה נעשית באופן מעשי, והאתגר הזה מתרגל שוב ושוב. זה עושה בראש תמונה עמידה. למידה בדרך זו, מעשית ולימוד וחוזר, אינה משעממת והופכת את הזיכרון לעמיד יותר ומהנה. זה מאוד רגשי, אינטראקטיבי, פשוט, טהור, מינימלי ומודרני.

מלון

Yu Zuo

מלון מלון זה ממוקם בקירות מקדש דאי, בתחתית הר טאי. מטרת המעצבים הייתה להפוך את עיצוב מלון כדי לספק לאורחים אירוח שקט ונוח, ובמקביל לאפשר לאורחים לחוות את ההיסטוריה והתרבות הייחודית של עיר זו. על ידי שימוש בחומרים פשוטים, גוונים בהירים, תאורה רכה ויצירות אמנות שנבחרו בקפידה, החלל מציג תחושה של היסטוריה ועכשווית כאחד.

סימולטור למפעיל מלגזות

Forklift simulator

סימולטור למפעיל מלגזות סימולטור למפעיל מלגזות מ- Sheremetyevo-Cargo הוא מכונה מיוחדת המיועדת להכשרת נהגי מלגזות ובדיקת כישורים. הוא מייצג בקתה עם מערכת בקרה, מקום ישיבה ומסך פנורמי מתקפל. חומר גוף סימולטור עיקרי הוא מתכת; יש גם אלמנטים פלסטיים ומכסים ארגונומיים עשויים קצף פוליאוריטן אינטגרלי.

התערוכה

City Details

התערוכה חלון הראווה של פתרונות עיצוב לאלמנטים קשיחים בפרטי העיר התקיים באוקטובר, 3 עד אוקטובר, 5 2019 במוסקבה. מושגים מתקדמים של אלמנטים קשיחים, מגרשי ספורט ומשחקים, פתרונות תאורה וחפצי אמנות עירוניים פונקציונליים הוצגו בשטח של 15 000 מ"ר. פיתרון חדשני שימש לארגון אזור התצוגה, במקום שבמקום אפילו שורות של דוכני מציגים, נבנה המודל המיניאטורי העובד של העיר עם כל המרכיבים הספציפיים, כמו: כיכר העיר, הרחובות, גינה ציבורית.

בית מגורים

Brooklyn Luxury

בית מגורים בהשראת תשוקתו של הלקוח למגורים היסטוריים עשירים, פרויקט זה מייצג התאמה של הפונקציונאליזם והמסורת לכוונות ההווה. כך, הסגנון הקלאסי נבחר, הותאם וסגנן לקאנונים של עיצוב עכשווי וטכנולוגיות מודרניות, החומרים הרומניים באיכות טובה תרמו ליצירת פרויקט זה - תכשיט אמיתי של האדריכלות הניו יורקית. ההוצאות הצפויות יעלו על 5 מיליון דולר אמריקני, יציעו הנחת יסוד ליצירת פנים מסוגנן ושופע, אך גם פונקציונאלי ונוח.

דפוס צריכה חדש

Descry Taiwan Exhibition

דפוס צריכה חדש התערוכה, בהר אלישן, האטרקציה התיירותית המפורסמת בטייוואן, משלבת אומנויות עם תעשיית התה המסורתית הטייוואנית. שיתוף הפעולה בין חתכים בתערוכה זו יכול להוציא את המודול העסקי החדש. בכל חבילה תיירים יכולים לראות ביטויים שונים המעבירים את אותו נושא, & amp; quot; טייוואן. & Amp; quot; המבקרים יהיו שקועים בנוף היפה של טייוואן, ויבינו עמוק יותר את תרבות התה והתעשייה של טייוואן.