מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ספסל פיסולי

Metric - Ganic

ספסל פיסולי בעזרת מטרי-גני חן בוחן את התפיסה כיצד הציוויליזציה מטבעה את הידע וכיצד בני האדם עיצבו את כדור הארץ ליצירת תרבות והיסטוריה - באמצעות עדשה זו נחקר הספסל הפיסולי באמצעות חקר דפוסים טבעיים ומתמטיים. ההבדל בין צורות אורגניות ואורגניות, מראה האוריגמי של העץ הוא ייצוג של הידע האנושי המבוסס על חישובים מתמטיים, המנוגד לדגן הטבעי של האלון הלבן המייצג את היער והאדמה.

שם הפרוייקט : Metric - Ganic, שם המעצבים : Webber (Ping-Chun) Chen, שם הלקוח : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic ספסל פיסולי

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.