מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כיור

Serel Wave

כיור כיור הגל של SEREL תופס את מקומו בחדרי אמבטיה מודרניים עם הקווים המועמדים שלו, הפתרונות הפונקציונליים והאיכות המרשימה. SEREL כיור גל; בעוד שהיא משנה את התפיסה הנוכחית של כיור הכפול עם צורת הקערה הייחודית, היא כוללת גם את השימוש של מבוגר וילד יחד עם צורתו האסתטית. בנוסף לשימוש כאגן ילדים, הוא מספק פונקציה לניפוח וניקוי נעליים המשמשים בתרבות האיסלאם. הגישה הכללית בעיצוב כיור היא מודרניזם ופונקציונאליזם. גישה זו משפיעה על העיצוב בצורה כה חשובה.

שם הפרוייקט : Serel Wave, שם המעצבים : SEREL Seramic Factory, שם הלקוח : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave כיור

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.