מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
ייצור / פוסט-ייצור / שידור

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower)

ייצור / פוסט-ייצור / שידור אשגבאט טל - מרכז הרדיו (מגדל טלוויזיה) הוא מבנה מונומנטלי, שגובהו 211 מ ', ממוקם בפאתי הדרומי של אשגבאט, בירת טורקמניסטן, על גבעה 1024 מ', מעל פני הים. מגדל טלוויזיה הוא המרכז המרכזי לייצור תוכניות רדיו וטלוויזיה, פוסט-הפקה ושידור. והיא אחת הדוגמאות הטובות ביותר לטכנולוגיה דיגיטלית חדישה. מגדל הטלוויזיה הפך את טורקמניסטן לחלוץ בשידורי HD HD באסיה. מגדל הטלוויזיה הוא ההשקעה הטכנולוגית הגדולה ביותר מזה 20 שנה בשידור.

שם הפרוייקט : Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower), שם המעצבים : Polimeks Construction, שם הלקוח : Polimeks Construction .

Ashgabat Tele-radio Center ( TV Tower) ייצור / פוסט-ייצור / שידור

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.