מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
כונן הבזק מסוג Usb

Frohne eClip

כונן הבזק מסוג Usb eClip הוא כונן הבזק מסוג USB הראשון עם קליפ נייר עם סרגל מטרי. eClip זכתה בפרס העיצוב Silver iDA & Golden A '. eClip הוא קל משקל, מתאים למקלדת שלך ומתפקד כמו מהדק נייר כדי לארגן את הניירות, הקבלות והכסף שלך. eClip מגן על נתונים אישיים, קניין רוחני, נתוני מעסיק, נתונים רפואיים וסודות מסחריים באמצעות תוכנת אבטחה. eClip תוכנן על ידי Frohne בפלורידה. מחבר זיכרון הזהב עמיד בפני זעזועים, עמיד בפני שריטות, עמיד במים, עמיד באלכוהול, עמיד בפני אבק, עמיד בפני חלודה ואלקטרומגנטיות.

שם הפרוייקט : Frohne eClip , שם המעצבים : Derrick Frohne, שם הלקוח : Frohne.

Frohne eClip  כונן הבזק מסוג Usb

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.