מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מסוף הגירה אוטומטי

CVision MBAS 2

מסוף הגירה אוטומטי MBAS 2 תוכנן כדי להתריס נגד טיבם של מוצרי אבטחה ולמזער הפחדה ופחד מהיבטים טכנולוגיים ופסיכולוגיים כאחד. העיצוב שלה מפרש מחדש אלמנטים ממוחשבים ביתיים מוכרים בכדי לספק מראה ידידותי למשתמש לאזרחים כפריים סביב גבול תאילנד. קוליות וויזואליות על המסך מנחות משתמשים בפעם הראשונה צעד אחר צעד בתהליך. גוון הצבע הכפול במשטח הדפסת האצבע מצביע בבירור על אזורי סריקה. MBAS 2 הוא מוצר ייחודי שמטרתו לשנות את הדרך בה אנו חוצים גבולות, ומאפשרים מספר שפות וחווית משתמש ידידותית ללא הבחנה.

שם הפרוייקט : CVision MBAS 2, שם המעצבים : Prompong Hakk, שם הלקוח : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 מסוף הגירה אוטומטי

עיצוב מדהים זה זוכה בפרס עיצוב הכסף בתחרות אופנה, לבוש ועיצוב בגדים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי הכסף עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות, עיצובי לבוש ועיצוב בגדים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.