מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מברשת שיניים אינטראקציה

TTONE

מברשת שיניים אינטראקציה TTone הוא מברשת שיניים אינטראקטיבית לילדים, המנגנת מוזיקה ללא סוללות מסורתיות. TTone לוכד את האנרגיה הקינטית המיוצרת על ידי פעולת הצחצוח. הרעיון הוא להפוך את הצחצוח למעניין יותר עבור הילד, תוך פיתוח הרגלי היגיינת שיניים בריאים. המוזיקה מגיעה מהמברשת הניתנת להחלפה, כאשר המברשת מוחלפת הם מקבלים מנגינה מוזיקלית חדשה יחד עם המברשת החדשה. המוזיקה מבדרת את הילד, מעודדת אותם לצחצח לזמן הנכון, תוך שהיא מאפשרת גם להורים לדעת אם הילד שלהם השלים את זמן ההברשה שלהם או לא.

שם הפרוייקט : TTONE, שם המעצבים : Nien-Fu Chen, שם הלקוח : Umeå Institute of Design .

TTONE מברשת שיניים אינטראקציה

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.