מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מערכת אזהרת קונספט

Saving Millions of Lives on the road!

מערכת אזהרת קונספט מדוע לרמזור יש כתום אך נורות בלם רכב אינן? מכוניות היום מגיעות רק עם תאורת בלם אדומה מאחור. למערכת ההתרעה "המיושנת" הזו יש חסרונות משמעותיים במיוחד במהירויות גבוהות יותר. נורת האזהרה האדומה מוצגת רק לאחר שהנהג פוגע בבלמים. PACA (התראות חזויות להתנגשות) מציגה נורה כתומה לפני כתום לפני שהנהג ברכב המוליך מפעיל את הבלמים. זה מאפשר לנהג הרכב השני לעצור בזמן ומונע התנגשות. שינוי פרדיגמה זה מתקן פגם מסכן חיים בעיצוב קיים.

שם הפרוייקט : Saving Millions of Lives on the road! , שם המעצבים : Anjan Cariappa M M, שם הלקוח : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  מערכת אזהרת קונספט

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.