מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פודקאסט

News app

פודקאסט חדשות הוא יישום ראיון למידע שמע. זה בהשראת העיצוב שטוח התפוחים של iOS עם איורים להמחשת חסימות המידע. מבחינה ויזואלית לרקע צבע כחול חשמלי כמשימה לגרום לבלוקים להתבלט. ישנם מעט מאוד אלמנטים גרפיים, המטרה, להקל על היישום לשימוש מבלי להסיח את דעתו של המשתמש או לאבד אותו.

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד

Ezalor

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד הכירו את מערכת בקרת הגישה לחיישן ולמצלמות מרובות, אזלור. האלגוריתמים והמחשוב המקומי מיועדים לפרטיות. הטכנולוגיה נגד פינוי-זיוף ברמה הפיננסית מונעת את מסכות הפנים-מזויפות. תאורה רפלקטיבית רכה מביאה נוחות. כהרף עין, משתמשים יכולים לגשת למקום שהם אוהבים בקלות. האימות ללא מגע שלה מבטיח היגיינה.

מסעדה סינית

Ben Ran

מסעדה סינית בן רן היא מסעדה סינית הרמונית מבחינה אמנותית, שנמצאת במלון יוקרתי, ואנגוה אמיננט, מלזיה. המעצב מיישם את המופנמת והתמציתיות של טכניקות הסגנון המזרח כדי ליצור טעם, תרבות ונפש אמיתית של המסעדה. זהו סמל לבהירות נפשית, לנטוש את המשגשג ולהשיג את השיבה הטבעית והפשוטה לתודעה המקורית. הפנים טבעי ולא מתוחכם. באמצעות המושג העתיק גם סינכרוניות עם שם המסעדה בן רן שמשמעותו מקורית וטבע. המסעדה כ- 4088 מטרים רבועים.

אריזה למזון בריאות קוריאני

Darin

אריזה למזון בריאות קוריאני הדרין נועדה לשחרר אנשים מודרניים מחוסר רצון ממוצרי מזון הבריאות המסורתיים של קוריאה בחברת העייפות, והיא מציגה בהירות גרפית פשוטה בהעברת חבילות לרגישותם של אנשים מודרניים, בשונה מהתמונות הבלתי-מחויבות ששימשו חנויות מזון בריאות קוריאניות מסורתיות. . כל העיצובים מיוצרים ממוטיבים של זרימת הדם, ומדגימים את המטרה של מתן חיוניות ובריאות לעשרים והשלושים העייפים.

קולקציית בגדי נשים

Utopia

קולקציית בגדי נשים באוסף זה, יינה הוואנג קיבלה השראה בעיקר מצורות סימטריות וא-סימטריות עם נגיעה בתרבות המוזיקה המחתרתית. היא אצרה את הקולקציה הזו על סמך הרגע המפתח שלה להתחבקות עצמית כדי ליצור אוסף של בגדים ואביזרים פונקציונאליים אך מופשטים לגלם את סיפור חווייתה. כל הדפסים ובדים בפרויקט הם מקוריים והיא השתמשה בעיקר בעורות PU, סאטן, פאוור מאש וספנדקס לבסיס הבדים.

אוסף רהיטים

Phan

אוסף רהיטים Phan Collection הוא בהשראת מיכל Phan שהוא תרבות מכולות תאילנדית. המעצב משתמש במבנה של מכולות Phan כדי להפוך את מבנה הרהיטים שהופך אותו לחזק. תכנן את הצורה והפרט שהופכים אותו למודרני ופשוט. המעצב השתמש בטכנולוגיה של חיתוך לייזר ובשילוב מכונת גיליון מתכת מתקפלת עם עץ CNC לייצור פרט מורכב וייחודי השונה מאחרים. המשטח הושלם עם מערכת מצופה אבקה בכדי לגרום למבנה להישאר ארוך, חזק אך קל.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.