מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תיק למחשב נייד

Olga

תיק למחשב נייד נרתיק למחשב נייד עם רצועה מיוחדת והמחזה מיוחד למערכת תיקים אחרת. עבור החומר לקחתי עור ממוחזר. ישנם כמה צבעים שבהם כל אחד יכול להרים משלו. המטרה שלי הייתה לעשות תיק למחשב נייד רגיל ומעניין, איפה היא מערכת אכפתיות שאפשר לאחסן בה בקלות, והיכן אתה יכול להדק עוד מקרה אם אתה צריך לשאת איתך למבחן Mac Book Pro ו- Ipad או Mini Ipad. אתה יכול לסחוב איתך מטריה או עיתון. ניתן לשנות את התיק בקלות עבור כל דרישת ימים.

מעיל גשם

UMBRELLA COAT

מעיל גשם מעיל גשם זה הוא שילוב של מעיל גשם, מטריה ומכנסיים אטומים למים. בהתאם לתנאי מזג האוויר וכמות הגשם ניתן להתאים אותו לרמות הגנה שונות. התכונה הייחודית שלו היא שהיא משלבת מעיל גשם ומטריה בפריט אחד. עם "מעיל גשם המטרייה" הידיים שלך חופשיות. כמו כן, זה יכול להיות מושלם לפעילות ספורטיבית כמו רכיבה על אופניים. בנוסף ברחוב צפוף אתה לא נתקל במטריות אחרות שכן מכסה המנוע נמתח מעל לכתפיך.

טבעת

Doppio

טבעת זהו תכשיט מרגש בעל אופי מיסטי. "דופיו", בצורתו המסתחררת, נוסע לשני כיוונים המסמלים את זמנם של גברים: עברם ועתידם. הוא נושא את הכסף וזהב המייצגים את התפתחות סגולות הרוח האנושית לאורך ההיסטוריה שלה על כדור הארץ.

שרשרת

Sakura

שרשרת השרשרת גמישה מאוד ועשויה מחתיכות שונות המולחמות בצורה חלקה זו לצד זו כדי להתפלס יפה על אזור הצוואר של הנשים. הפרחים המרכזיים בצד ימין מסתובבים וישנה אפשרות להשתמש בחתיכה הקצרה השמאלית של השרשרת בנפרד כסיכה. השרשרת קלה מאוד בהתחשב בצורת התלת מימד והמורכבות של היצירה. המשקל הגולמי עבורו הוא 362.50 גרם המיוצר הוא 18 קראט, עם 518.75 קראט של אבן ויהלומים

משי

Passion

משי "תשוקה" הוא אחד מהאובייקטים "בברכה". קפל יפה את צעיף המשי לריבוע כיס או מסגר אותו כיצירות אמנות וגורם לו להחזיק חיים שלמים. זה כמו משחק - לכל אובייקט יש יותר מפונקציה אחת. "בברכה" מגלם מתאם עדין בין מלאכות ישנות לחפצי עיצוב מודרניים. כל עיצוב הוא יצירת אמנות ייחודית ומספר סיפור אחר. דמיין מקום בו כל פרט קטן מספר סיפור, שבו איכות היא ערך חיים, והמותרות הגדולה ביותר היא להיות נאמן לעצמך. זה המקום בו "בברכה" פוגשת אותך. תן לאמנות לפגוש אותך ולהזדקן איתך!