מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב בקבוקים

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

עיצוב בקבוקים הוודקה הליטאית הנוצצת בזהב. המהדורה השחורה "ירשה את המראה הבלעדי שלה מאמנות עממית ליטאית. מעי עצם אדרה, משולבים מכיכרות קטנות, הם תבניות נפוצות מאוד באמנות העממית הליטאית. למרות שההתייחסות למוטיבים הלאומיים הללו קיבלה צורות מודרניות יותר - השתקפויות עבר מסתוריות הפכו לאמנות מודרנית. צבעי זהב ושחור נשלטים במיוחד מדגישים את תהליך סינון הוודקה יוצא הדופן באמצעות מסנני פחם וזהב. זה מה שהופך את הוודקה הליטאית לזהב. המהדורה השחורה ”כה עדינה וצלולה.

לוח השנה

Calendar 2014 “Flowers”

לוח השנה תכננו חדר, הביאו את העונות - לוח השנה של הפרחים מגיע עם עיצוב אגרטל הכולל 12 פרחים שונים. להבהיר את חייך בכל חודש עם פרח עונתי. עיצובים איכותיים הם בעלי הכוח לשנות את החלל ולהפוך את דעתם של המשתמשים בו. הם מציעים נוחות לראות, להחזיק ולהשתמש. הם חדורים בקלילות ואלמנט של הפתעה, מרחב מעשיר. המוצרים המקוריים שלנו מעוצבים על פי הרעיון של Life with Design.

תכשיטים

Angels OR Demons

תכשיטים אנו עדים למאבק המתמיד בין טוב ורע, חושך ואור, יום ולילה, כאוס וסדר, מלחמה ושלום, גיבור ונבל בכל יום. בלי קשר לדתנו או לאומנו, נאמר לנו סיפורם של חברינו הקבועים: מלאך היושב על כתף ימין ושד משמאל, המלאך משכנע אותנו לעשות טוב ורושם את מעשינו הטובים. הוא השטן משכנע אותנו לעשות רע ומעקב אחר מעשינו הרעים. המלאך הוא מטאפורה ל"אני-על "שלנו והשטן מייצג את" אידי "והקרב המתמיד בין המצפון ללא המודע.

תוויות

Propeller

תוויות מדחף הוא אוסף רוחות מרחבים שונים בעולם, הקשורים לנושא הנסיעות האוויריות ומטייל טייס כדמות מותג. תכונות של כל סוג של משקה נחשפות באמצעות איורים רבים, כתובות הדומות לתגיות תעופה ורישומים המשמשים כמתכוני קוקטיילים. עיצוב רב גוניות משולב בגוונים שונים של נייר כסף צבעוני, לכות שונות, דפוסים ובלטות.

לוח השנה

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

לוח השנה לוח השנה לקידום מכירות של אתר הפורטל, goo (http://www.goo.ne.jp) הוא לוח שנה פונקציונלי עם הגיליון של כל חודש והופך לכיס המאפשר לשמור ולנהל את כרטיסי הביקור, השטרות והקבלות שלך. . הנושא הוא מחרוזת אדומה כדי להציג את הקשר בין גו למשתמשים שלה. שני קצוות הכיס מוחזקים למעשה על ידי תפרים אדומים שהופכים לגולת הכותרת של העיצוב. לוח שנה בצורה אקספרסיבית נעימה, הוא בדיוק מתאים לשנת 2014.

ערכת תה

Wavy

ערכת תה בהשראת מרפסת טרוורטין בטבע, וואווי היא ערכת תה שתביא לכם חווית תה ייחודית. הידיות החדשניות מפותחות כך שתוכלו להתאים לכם בנוחות. על ידי קינון הספל בכפות הידיים, תגלה שהוא מתגלה כמו שושנת מים ומוביל אותך לרגע של שלווה.