מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב אתרים ו- Ux

Si Me Quiero

עיצוב אתרים ו- Ux אתר Sí, Me Quiero הוא מרחב שעוזר להיות עצמך. כדי לבצע את הפרויקט, היה צורך לערוך ראיונות ולבדוק את ההקשר החברתי והתרבותי ביחס לנשים; התחזית שלה בחברה ועם עצמה. הוסכם כי הרשת תהיה ליווי ותתבצע בגישה של עזרה לאהוב את עצמו. בעיצוב זה בא לידי ביטוי פשטות עם גוונים נייטרלים המשתמשים בניגודים אדומים כדי למשוך תשומת לב לפעולות מסוימות, צבעים של המותג של הספר שפרסם הלקוח. ההשראה הגיעה מאמנות הקונסטרוקטיביזם.

עיצוב תוויות יין

314 pi

עיצוב תוויות יין התנסות בטעימת יין היא תהליך בלתי נגמר המוביל לשבילים חדשים וניחוחות שונים. הרצף האינסופי של pi, המספר הבלתי הגיוני עם העשרון הבלתי נגמר בלי לדעת את האחרון שבהם היה ההשראה לשם היינות האלה ללא סולפיטים. העיצוב נועד לשים את הפיצ'רים של 3,14 סדרות יין לאור הזרקורים במקום להסתיר אותם בין תמונות או גרפיקה. על פי גישה מינימליסטית ופשוטה, התווית מציגה רק את המאפיינים האמיתיים של יינות טבעיים אלה כפי שניתן לראות במחברת האונולוג.

הספר

ZhuZi Art

הספר סדרה של מהדורות ספרים ליצירות שנאספו של קליגרפיה וציור סיני מסורתיים יוצאת לאור על ידי מוזיאון האמנות נאנג'ינג ז'וזי. עם ההיסטוריה הארוכה והטכניקה האלגנטית שלה, הציורים הסיניים המסורתיים והקליגרפיה מוערכים בזכות הערעור האמנותי והמעשי שלהם. בעת תכנון הקולקציה, נעשה שימוש בצורות מופשטות, בצבעים ובקווים כדי ליצור חושניות עקבית ולהדגיש את החלל הריק בסקיצה. המאמץ עולה בקנה אחד עם אמנים בסגנונות ציור וקליגרפיה מסורתיים.

צילום

The Japanese Forest

צילום היער היפני לקוח מנקודת מבט דתית יפנית. אחת הדתות העתיקות ביפן היא אנימיזם. אנימציה היא אמונה שליצורים שאינם אנושיים, טבע דומם (מינרלים, ממצאים וכו ') ודברים בלתי נראים יש גם כוונה. הצילום דומה לזה. מסארו אגוצ'י יורה במשהו שעושה תחושה בנושא. עצים, דשא ומינרלים מרגישים את רצון החיים. ואפילו ממצאים כמו סכרים שהשאירו בטבע במשך זמן רב מרגישים את הרצון. בדיוק כפי שאתה רואה את הטבע הלא נגוע, העתיד יראה את הנוף הנוכחי.

אוסף הקוסמטיקה

Woman Flower

אוסף הקוסמטיקה קולקציה זו היא בהשראת סגנונות הלבוש המוגזמים של נשים אירופיות מימי הביניים וצורות נוף הציפור. המעצב חילץ את צורותיהם של השניים והשתמש בהם כאבות-טיפוס יצירתיים ובשילוב עם עיצוב מוצר ליצירת צורה ייחודית וחוש אופנה, כשהוא מראה צורה עשירה ודינמית.

עיצוב ספרים

Josef Koudelka Gypsies

עיצוב ספרים יוזף קודלקה, צלם בעל שם עולמי, קיים את תערוכות הצילום שלו במדינות רבות בעולם. לאחר המתנה ממושכת, סוף סוף נערכה בקוריאה תערוכת קודקלקה צוענת וספר הצילומים שלו נעשה. מכיוון שזו הייתה התערוכה הראשונה בקוריאה, הייתה בקשה מהסופר שהוא רוצה לעשות ספר כדי שיוכל להרגיש את קוריאה. האנגול וחנוק הם מכתבים ואדריכלות קוריאנים המייצגים את קוריאה. טקסט מתייחס לתודעה והארכיטקטורה פירושה צורה. בהשראת שני האלמנטים הללו, רצה לעצב דרך לבטא את המאפיינים של קוריאה.