מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מנורה

Capsule Lamp

מנורה המנורה תוכננה במקור למותג בגדי ילדים. ההשראה מגיעה מצעצועי קפסולה שילדים מקבלים ממכונות אוטומטיות הממוקמות בדרך כלל בחזיתות חנות. במבט אל המנורה ניתן לראות חבורה של צעצועי קפסולה צבעוניים, שכל אחד מהם נושא משאלה ותענוג שמעוררים את נשמתו הצעירה. ניתן להתאים את מספר הקפסולות ולהחליף את התוכן כרצונך. מטריוויה יומיומית לקישוטים מיוחדים, כל חפץ שאתה מכניס לכמוסות הופך לנרטיב ייחודי משלך, ובכך מגבש את חייך ואת מצב הנפש שלך בזמן מסוים.

קולנוע

Wuhan Pixel Box Cinema

קולנוע "פיקסל" הוא המרכיב הבסיסי של תמונות, המעצב בוחן יחסי תנועה ופיקסלים כדי להפוך לנושא של עיצוב זה. "פיקסל" מיושם באזורים שונים בקולנוע. אולם הקופות הגדול מכיל מעטפה מעוקלת אדירה שנוצרה על ידי מעל 6000 פנלים של לוחות נירוסטה. קיר התצוגה המאפיין מעוטר בכמות אדירה של רצועות מרובעות הבולטות מהקיר מציג את שמו הקולנועי הזוהר. בתוך הקולנוע הזה, כולם יהנו מהאווירה הגדולה של העולם הדיגיטלי שנוצר בעקבות לכידותם של כל האלמנטים ה"פיקסלים ".

משרד

White Paper

משרד הפנים דמוי הבד מממש מרחב לתרומתם היצירתית של המעצבים ויוצר הזדמנויות לתערוכה מרובה של תהליך העיצוב. עם התקדמות כל פרויקט, הקירות והלוחות מכוסים במחקרים, במערכונים ומצגות עיצוב, המתעדים את ההתפתחות של כל עיצוב והופכים ליומנו של המעצבים. הרצפות הלבנות ודלת הפליז, המועסקות באופן ייחודי ובהעז לשימוש יומיומי חזק, אוספות את טביעות הרגל וטביעות האצבע מהצוות והלקוחות, עדות לצמיחת החברה.

בית קפה

Aix Arome Cafe

בית קפה בית הקפה הוא המקום בו המבקרים חשים בדו קיום עם אוקיינוסים. מבנה ענק בצורת ביצה הממוקם באמצע החלל פועל בו זמנית כאספקת קופאיות וקפה. המראה האייקוני של התא עומד בהשראת פולי קפה כהים ומשעממים למראה. שני פתחים גדולים בחלק הקדמי של שני הצדדים של "שעועית גדולה" משמשים מקור טוב לאוורור ואור טבעי. קפה סיפק שולחן ארוך כמו חבורה של תמנונים ובועות לחלוטין. הנברשות התלויות לכאורה באופן אקראי דומות לנוף הדגים אל פני המים, אדוות מבריקות סופגות אור שמש נעים מהשמים הלבנים הרחבים.

תערוכת הדרכים

Boom

תערוכת הדרכים זהו פרויקט עיצוב תערוכות לתערוכת דרכים של מותג אופנה אופנתי בסין. הנושא של מופע דרכים זה מדגיש את הפוטנציאל של בני הנוער לסגנן את דמותם שלהם, ומסמל את הרעש המתפרץ שהתערוכת הזו עשתה בציבור. צורת זיגזג שימשה כאלמנט הוויזואלי העיקרי, אך עם תצורות שונות כאשר הוחלה בתאים בערים שונות. מבנה דוכני התערוכה היו כולם "ערכת חלקים" טרומיים שהוקמו במפעל והותקנו באתר. חלקים מסוימים ניתנים לשימוש חוזר או להגדרה מחודשת ליצירת עיצוב תא חדש לתחנה הבאה של תוכנית התצוגה.

פריצת דרך בעיצוב גרפי

The Graphic Design in Media Conception

פריצת דרך בעיצוב גרפי ספר זה עוסק בעיצוב גרפי; זה מספק באופן מפורש, המבט המפורט על מבנה העיצוב כתהליך המשמש לתקשורת עם הקהל עם תרבויות שונות באמצעות שיטות תכנון כולל את המשמעות של עיצוב גרפי כתפקיד, תהליכי תכנון כטכניקות, עיצוב מיתוג כהקשר שוק, עיצוב אריזות עם הכין תבניות ומכיל יצירות של קריאייטיב רב דמיון המשמשות לציון עקרונות העיצוב.