מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מערכת מיון פסולת למחזור

Spider Bin

מערכת מיון פסולת למחזור סל העכביש הוא פיתרון אוניברסאלי וחסכוני למיון חומרים הניתנים למחזור. קבוצה של פחים מוקפצים נוצרת לבית, למשרד או בחוץ. לפריט אחד שני חלקים בסיסיים: מסגרת ותיק. הוא מועבר בקלות ממקום למקום, נוח להובלה ולאחסון, מכיוון שהוא יכול להיות שטוח כאשר אינו בשימוש. קונים מזמינים פח עכביש באינטרנט, שם הם יכולים לבחור גודל, מספר פחי עכביש וסוג התיק בהתאם לצרכים שלהם.

רול קינמון עם דבש

Heaven Drop

רול קינמון עם דבש Heaven Drop הוא גליל קינמון במילוי דבש טהור שמשמש עם תה. הרעיון היה לשלב שני אוכלים המשמשים בנפרד ולהפוך מוצר חדש לגמרי. המעצבים קיבלו השראה ממבנה גליל הקינמון, הם השתמשו בצורת הגלילה שלו כמיכל לדבש וכדי לארוז את גלילי הקינמון הם השתמשו בשעוות דבורים לבידוד ואריזה של גלילי קינמון. יש בו דמויות מצריות המתוארות על פני השטח וזה בגלל שהמצרים הם האנשים הראשונים שהבינו את חשיבות הקינמון והשתמשו בדבש כאוצר! מוצר זה יכול להיות סמל לגן עדן בכוסות התה שלך.

מזון

Drink Beauty

מזון Drink Beauty הוא כמו תכשיט יפהפה שאפשר לשתות! עשינו שילוב של שני חפצים ששימשו בנפרד עם תה: סוכריות סלע ופרוסות לימון. עיצוב זה ניתן לאכילה לחלוטין. על ידי הוספת פרוסות לימון למבנה של סוכריות הסלע, טעמו משתפר להפליא וערכו של המזון עולה בגלל הוויטמינים של הלימון. המעצבים פשוט החליפו את המקלות שאליהם הוחזקו גבישי סוכריות רוק בפרוסת לימון מיובש. שתיית יופי היא דוגמה שלמה לעולם המודרני המפגיש יופי ויעילות יחד.

משקה

Firefly

משקה עיצוב זה הוא קוקטייל חדש עם צ'יה, הרעיון המרכזי היה לעצב קוקטייל שיש לו כמה שלבי טעם. העיצוב הזה מגיע גם עם צבעים שונים שניתן היה לראות תחת אור שחור מה שהופך אותו מתאים למסיבות ומועדונים. צ'יה יכולה לספוג ולשמור כל טעם וצבע כך שכשמכינים קוקטייל עם פיירפליי יכולים לחוות טעמים שונים צעד אחר צעד. ערך התזונה של מוצר זה גבוה יותר בהשוואה לקוקטיילים אחרים וזה הכל בגלל ערך התזונה הגבוה של צ'יה וקלוריות נמוכות . עיצוב זה הוא פרק חדש בתולדות המשקאות והקוקטיילים.

עובש קרח

Icy Galaxy

עובש קרח הטבע תמיד היה אחד ממקורות ההשראה החשובים ביותר עבור מעצבים. הרעיון עלה במוחם של מעצבים באמצעות התבוננות בחלל ובדימוי הגלקסיה של שביל החלב. ההיבט החשוב ביותר בעיצוב זה היה ליצור צורה ייחודית. עיצובים רבים הנמצאים בשוק מתמקדים ביצירת הקרח הצלול ביותר אך בעיצוב שהוצג זה, המעצבים התמקדו בכוונה בצורות המיוצרות על ידי המינרלים בזמן שהמים הופכים לקרח, בכדי שיהיה ברור יותר שהמעצבים הפכו פגם טבעי לאפקט יפהפה. עיצוב זה יוצר צורה כדורית ספירלית.

מסנן סיגריות

X alarm

מסנן סיגריות מעורר X, הוא מעורר עבור מעשנים לגרום להם להבין מה הם עושים לעצמם בזמן שהם עושים זאת. עיצוב זה הוא דור חדש של פילטרים לסיגריות. עיצוב זה יכול להוות תחליף טוב לפרסומות יקרות נגד עישון ויש לו השפעה רבה יותר על דעתם של המעשנים מאשר כל פרסום שלילי אחר. יש לו מבנה פשוט מאוד, המסננים מוטבעים בדיו בלתי נראה המכסה את האזור השלילי של השרטוט עם כל נשיפה הסקיצה תיראה ברורה יותר כך שעם כל נפיחה תראה שהלב שלך מתכהה ואתה יודע מה קורה לך.