מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב פנים

CRONUS

עיצוב פנים טרקלין הבר של חברים זה מכוון למנהלים המעוניינים לבלות בלילות עירוניים מסוגננים. למותר לציין שתרגישו משהו מיוחד ויוצא דופן עבור אלה שרוצים להיות חבר ומוכנים להשתמש בסרגל זה. מה שכן, ברגע שתתחיל להשתמש כאן, השימושיות והנוחות ישחקו משמעות רבה לצורת הפעולה. ייתכן שתמצאו את שני ההיבטים האלה שהוזכרו לעיל די משונים, ולתת את המגע הנכון היה האתגר שלנו. אכן, "שני היבטים" אלה היו מילת המפתח לעיצוב טרקלין הבר הזה.

מסעדת הקציצה היפנית

Saboten Beijing the 1st

מסעדת הקציצה היפנית זוהי רשת מסעדות יפניות קטלניות בשם "סבוטן", מסעדת הדגל הראשונה בסין. עיוות המסורת שלנו ולוקליזציה טובה הם חיוניים בכדי להקל על קבלת התרבות היפנית על ידי מדינות זרות. כאן, תוך צפייה בחזונות העתיד של רשת המסעדות, עשינו עיצובים שיהפכו למדריכים שימושיים כשיתרחבו לסין וגם מעבר לים. ואז, אחד האתגרים שלנו היה להבין את ההבנה הנכונה של "תמונות יפניות" שהזרים מעדיפים. התמקדנו בעיקר ב"יפן המסורתית ". השקענו מאמץ כיצד לשלב אותו.

עיצוב פנים אוניברסיטאי

TED University

עיצוב פנים אוניברסיטאי חללי אוניברסיטת TED שתוכננו בקונספט עיצובי מודרני משקפים את הכיוון הפרוגרסיבי והעכשווי של מוסד ה- TED. חומרים גולמיים מודרניים משולבים עם תשתיות טכנולוגיות ותאורה. בשלב זה, מונחות מוסכמות חלל שלא נחוו בעבר. חזון מסוג חדש למרחבי האוניברסיטה נוצר.

עיצוב פנים לחלל משרדי

Infibond

עיצוב פנים לחלל משרדי סטודיו לעיצוב שירלי זמיר עיצב את המשרד החדש של אינפיבונד בתל אביב. בעקבות מחקר בנושא המוצר של החברה, הרעיון היה יצירת מרחב עבודה ששואל שאלות על הגבול הדק השונה בין המציאות לדמיון, למוח האנושי והטכנולוגיה ולמצוא כיצד כל אלה מתחברים. האולפן חיפש את המינונים הנכונים לשימוש הן של נפח, קו וחלל שיגדירו את החלל. תוכנית המשרד מורכבת מחדרי מנהלים, חדרי ישיבות, מכוני סלון פורמליים, קפיטריה ותא פתוח, חדרי תא טלפון סגור וחלל פתוח.

עיצוב ארכיטקטורה בבית הארחה

Barn by a River

עיצוב ארכיטקטורה בבית הארחה פרויקט "אסם ליד נהר" עונה על האתגר של יצירת המרחב המיושב, בהתבסס על המעורבות האקולוגית, ומציע פיתרון מקומי ספציפי לבעיית ההתערבות של האדריכלות והנוף. הארכיטיפ המסורתי של הבית מובא לסגפנות הצורות שלו. רעף ארז מהגג וקירות הירך הירוקים מסתירים את הבניין בעשב ובשיחי הנוף מעשה ידי אדם. מאחורי קיר הזכוכית נשקף נוף נהר סלעי.

סופרמרקט בשמים

Sense of Forest

סופרמרקט בשמים הדימוי של יער חורפי שקוף הפך להשראתו של פרויקט זה. שפע המרקמים של עץ טבעי וגרניט מטביל את הצופה בזרם של רשמים פלסטיים וויזואליים של סימני הטבע. הסוג התעשייתי של הציוד מתרכך על ידי צבעי נחושת מחומצן אדום וירוק. החנות היא מקום משיכה ותקשורת עבור יותר מ- 2000 איש מדי יום.