מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
אתר אינטרנט

Tailor Made Fragrance

אתר אינטרנט Tailor Made Fragrance נולד מניסיון של חברה איטלקית המתמחה בפיתוח וייצור של אריזות ראשוניות לתחומי ניחוח, טיפוח עור, קוסמטיקה צבעונית ובישום ביתי. תפקידה של Webgriffe היה לתמוך באסטרטגיה העסקית של הלקוח על ידי תכנון של פיתרון העדיף את מודעות המותג והשקת היחידה העסקית החדשה המתמקדת במתן למשתמשים ליצור את הבושם הייחודי וההתאמה האישית שלהם, מהווה צעד של תהליך רחב של צמיחה תעשייתית פילוח של הצעות B2B.

בקרת איכות אוויר

Midea Sensia AQC

בקרת איכות אוויר Midea Sensia AQC הוא הכלאה נבונה המשלבת את פנים הבית עם אלגנטיות וסגנון כאחד. זה מביא טכנולוגיה אנושית וחדשנות באמצעות תכונות, שליטה על טיהור טמפרטורת ואיכות האוויר עם תאורה ואגרטל לעיצוב החדר. הרווחה מגיעה באמצעות טכנולוגיית חיישנים שיכולים לקרוא את הסביבה ולשמור על יציבות הטמפרטורה והלחות המקומית, על פי ההתקנה הקודמת, שנעשתה על ידי MideaApp.

רובוט נייד אוטונומי

Pharmy

רובוט נייד אוטונומי רובוט ניווט אוטונומי ללוגיסטיקה של בתי חולים. זוהי מערכת שירות מוצרים לביצוע משלוחים יעילים ובטוחים, ומורידה את הסיכוי של איש המקצוע הבריאותי להיחשף לחולים, לרסן מחלות מגפת בין צוות בית החולים לחולים (COVID-19 או H1N1). העיצוב עוזר להתמודד עם מסירות בתי חולים עם גישה ובטיחות נוחות, תוך שימוש באינטראקציה למשתמשים מסובכת באמצעות הטכנולוגיה הידידותית. היחידות הרובוטיות יכולות לנוע באופן אוטונומי לסביבה מקורה ויש להן זרימה מסונכרנת עם יחידות דומות, ויכולות לעבוד על רובוטים בשיתוף פעולה.

מגורים

Shkrub

מגורים בית שרוב הופיע מתוך אהבה ואהבה - זוג אוהב עם שלושה ילדים. ה- DNA של הבית כולל את עקרונות האסתטיקה המבנים המוצאים השראה בהיסטוריה ובתרבות האוקראינית בהשראת החוכמה היפנית. אלמנט האדמה כחומר מורגש את עצמו בהיבטים מבניים של הבית, כמו הגג המסורתי המקורי ובקירות החימר היפים והצפופים. ניתן לחוש את הרעיון של כבוד, כמקום מייסד, ברחבי הבית, כמו חוט מנחה עדין.

מפזר ארומה חכמה

Theunique

מפזר ארומה חכמה אגארווד נדיר ויקר. את הארומה שלו ניתן להשיג רק משריפה או מיצוי, משתמשים בהם בתוך הבית ומוענק למשתמשים מעטים. כדי לשבור מגבלות אלה נוצר מפזר ארומה חכם וטבליות אגרווד טבעיות בעבודת יד לאחר מאמצים של שלוש שנים עם מעל 60 עיצובים, 10 טיפוס-טיפוס ו -200 ניסויים. זה מדגים מודל עסקי אפשרי חדש ושימוש בהקשר לתעשיית אגרווד. משתמשים יכולים פשוט להכניס דיפוזיה בתוך מכונית, להתאים את הזמן, הצפיפות והמגוון של הארומה בקלות וליהנות מהארומתרפיה האולטימטיבית לאן שהם הולכים ובכל פעם שהם נוהגים.

מזגן

Midea Sensia HW

מזגן ה- Midea Sensia מקדם איכות חיים ודרך חדשנית לחשוף את מושא הקישוט. מלבד יעילות זרימת האוויר והשקט, הוא מציג את לוח המגע החדשני המעניק גישה לפונקציות וצבעי ועוצמת הברק. הטיפול הצבעוני המסייע לתהליך נגד הלחץ, מגמה של מוצרים חדשניים בשני אופנים, רווחה ואסתטיקה. בנוסף לאסתטיקה השונה, צורותיו משלבות את פנים הבית הן באלגנטיות והן בסגנון, ומעריכות את הבית על ידי אור עקיף.