מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
טבעת

Ohgi

טבעת מימיה דייל, מעצבת טבעת אוגי העבירה מסר סמלי עם הטבעת הזו. ההשראה שלה לטבעת הגיעה ממשמעויות חיוביות שיש לאוהדי הקיפול היפנים ועד כמה הם אהובים בתרבות היפנית. היא משתמשת בזהב צהוב 18 קראט וספיר לחומר והם מביאים הילה מפוארת. יתר על כן, המאוורר המתקפל יושב על טבעת בזווית המעניקה יופי ייחודי. העיצוב שלה הוא אחדות בין מזרח למערב.

פותחן מכתבים

Memento

פותחן מכתבים כולם מתחילים בהכרת תודה. סדרת פתיחת מכתבים המשקפת עיסוקים: מזכרת אינה רק סט כלים אלא גם סדרת חפצים המבטאת את הכרת התודה והרגשות של המשתמש. באמצעות סמנטיקה של מוצרים ותמונות פשוטות של מקצועות שונים, העיצובים והדרכים הייחודיות בהן נעשה שימוש בכל יצירה ממנטו מעניקים למשתמשים חוויות מכל הלב.

המסעדה והבר היפני

Dongshang

המסעדה והבר היפני דונגשנג היא מסעדה וברים יפניים השוכנים בבייג'ינג, מורכבים מבמבוק בצורות וגדלים שונים. חזון הפרויקט היה ליצור סביבת אוכל ייחודית על ידי שזירת האסתטיקה היפנית עם אלמנטים של תרבות סינית. החומר המסורתי עם חיבורים חזקים לאומנות ומלאכה של שתי המדינות מכסה את הקירות והתקרות ליצירת אווירה אינטימית. החומר הטבעי והבר-קיימא מסמל את הפילוסופיה האנטי-עירונית בסיפור הקלאסי הסיני, שבעת חכמי חורשת הבמבוק, והפנים מעורר את תחושת האוכל בתוך חורשת במבוק.

כורסה

Osker

כורסה אוסקר מייד מזמין אותך לשבת ולהירגע. כורסה זו בעלת עיצוב בולט ומעוקל מאוד המספקת מאפיינים ייחודיים כמו נגרות עץ מעוצבות בצורה מושלמת, משענות יד מעור וכרית. הפרטים הרבים והשימוש בחומרים איכותיים: עור ועץ מלא מבטיחים עיצוב עכשווי ונצחי.

הבית

Zen Mood

הבית Zen Mood הוא פרויקט רעיוני שבמרכזו 3 נהגים מרכזיים: מינימליזם, יכולת הסתגלות ואסתטיקה. מחברים קטעים נפרדים ויוצרים מגוון צורות ושימושים: ניתן לייצר בתים, משרדים או אולמות תצוגה תוך שימוש בשני פורמטים. כל מודול תוכנן בגודל 3.20 על 6.00 מ 'המסודר ב 19 מ"ר בתוך קומות 01 או 02. ההובלה מתבצעת בעיקר על ידי משאיות, גם היא ניתנת למסירה והתקנה ביום אחד בלבד. זהו עיצוב ייחודי ועכשווי היוצר חללים פשוטים, מלאי חיים ויצירתיים המתאפשרים בשיטה קונסטרוקטיבית נקייה ומתועשת.

מערכת

Airport Bremen

מערכת עיצוב מודרני בניגוד גבוה ומידע ברור שהיררכי מבדיל את המערכת החדשה. מערכת האוריינטציה פועלת במהירות ותתרום תרומה חיובית לאיכות השירות המציעה שדה התעופה. האמצעים החשובים ביותר לצד שימוש בגופן חדש, אלמנט חץ ייחודי, הצגת צבעים שונים עם ניגודיות גבוהה. זה היה במיוחד בהיבטים פונקציונליים ופסיכולוגיים, כמו נראות טובה, קריאות ורישום מידע ללא מחסום. משתמשים במארזי אלומיניום חדשים עם תאורת LED עכשווית ומיטבית. נוספו מגדלי שילוט.