מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
בית חולים

Warm Transparency

בית חולים באופן קונבנציונאלי, בית חולים נוטה להיות חלל בעל צבע טבעי או חומר ירוד בגלל חומר מבנה מלאכותי כדי לשפר את התפקוד ואת היעילות. לכן חולים מרגישים שהם נפרדים מחיי היומיום שלהם. יש לקחת בחשבון סביבה נוחה בה מטופלים יכולים לבלות ומשוחררים ממתח. אדריכלי TSC מספקים חלל פתוח ונוח על ידי קביעת חלל תקרה פתוח בצורת L ואת המרזבים הגדולים על ידי שימוש בשפע של חומר עץ. השקיפות החמה של ארכיטקטורה זו מחברת בין אנשים לשירותים רפואיים.

עגילים

Van Gogh

עגילים עגילים בהשראת עץ השקד בפריחה שצוירו על ידי ואן גוך. עדינות הענפים משוחזרת על ידי שרשראות עדינות מסוג קרטייה שכמו הענפים מתנדנדות עם הרוח. הגוונים השונים של אבני החן השונות, כמעט לבן עד ורוד עז יותר, מייצגים את גוני הפרחים. אשכול הפרחים הפורחים מיוצג באבני חיתוך שונות. מיוצר בזהב 18 קראט, יהלומים ורודים, מורגניטים, ספיר ורוד וטורמינות ורודות. גימור מלוטש ומרקם. קל במיוחד ועם התאמה מושלמת. זו הגעתו של האביב בצורת תכשיט.

בית מגורים

Slabs House

בית מגורים בית הלוח תוכנן לייצור חומרי בניין, שילוב עץ, בטון ופלדה. העיצוב בו זמנית היפר-מודרני ועם זאת דיסקרטי. החלונות הענקיים הם מוקד מיידי, אך הם מוגנים מפני מזג האוויר ונוף הרחוב על ידי לוחות בטון. גנים שוכנים בכבדות בנכס, הן בקומת הקרקע והן בקומה הראשונה, ומאפשרים לתושבים להרגיש מחוברים לטבע תוך כדי אינטראקציה עם הנכס, ויוצרים זרימה ייחודית כאשר עוברים מהכניסה לאזורי המגורים.

הבית

VH Green

הבית הבית ירוק בהיר במישור ובסטראוסקופיות כאחד, היוצרים סביבה טובה לתושבים ולעיר כאחד. באזור אסיה שטוף השמש, בריז סוליי באמצעות ירוק זה היא דרך חשיבה יעילה מאוד. לא ניתן להשיג רק את פונקצית השמשונית בקיץ אלא גם הגנה על הפרטיות, הימנעות מרעש הרחוב ואפקט הקירור על ידי השקיה אוטומטית.

הכנסייה

Mary Help of Christian Church

הכנסייה בהתחשב בהרחבת הקהילה הקתולית והגדלת התיירים באי סמוי, סוראטאני. מרי עזרה מהצד החיצוני של הכנסייה נוצרה בצורה משולבת של ידיים מתפללות, כנפי זווית וקרני רוח הקודש. מרחב פנימי, ביטחון כמו ברחם האם. על ידי שימוש בחלל האור הארוך והצר ובאגף בטון גדול מבודד קל משקל העוברים דרך החלל הקל נבנו כדי ליצור צל המשתנה עם הזמן ועם זאת שומר על נוחות הפנים. צמצם את הקישוט הסמלי והשימוש בחומר טבעי כשקט נפשי בהכנעה בזמן התפילה.

בית מגורים

Abstract House

בית מגורים בית המגורים עושה שימוש באסתטיקה מודרנית תוך שמירה על חצר מרכזית, המעוררת את הנוהג הכווייתי המסורתי בבניית בתים. כאן מותר לבית המגורים להכיר גם בעבר וגם בהווה, מבלי להתנגש. תכונת המים שבמדרגות הדלת הראשית מטאטאת כלפי חוץ, הזכוכית מהרצפה עד התקרה מסייעת לשמור על החללים פתוחים יותר, ומאפשרת למשתמשים לעבור בין החוץ והפנים, בעבר ובהווה, ללא מאמץ.