מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הרמקול

Black Hole

הרמקול חור שחור מעוצב על בסיס טכנולוגיה חכמה מודרנית, והוא רמקול נייד Bluetooth. זה יכול להיות מחובר לכל טלפון סלולרי עם פלטפורמות שונות, ויש יציאת USB לחיבור לאחסון נייד חיצוני. האור המשובץ יכול לשמש כפנס שולחן. כמו כן, המראה המושך של Black Hole הופך אותו לשימוש ביתי מושך כל כך בעיצוב פנים.

רמקול

Black Box

רמקול זהו רמקול נייד Bluetooth. הוא קל וקטן ובעל צורה רגשית. עיצבתי את צורת הרמקולים של Black Box על ידי פשטת צורת הגלים. להאזנה לצליל הסטריאו יש לו שני רמקולים, שמאל וימין. גם שני הרמקולים הללו הם כל חלק מצורת הגל. האחת היא צורת גל חיובית וצורת גל שלילית. לשימוש, מכשיר זה יכול לחבר זוג להתקנים אלקטרוניים אחרים כמו ניידים ומחשב באמצעות Bluetooth ולהשמיע את הצליל. כמו כן יש לו את שיתוף הסוללה. בהרכבת שני רמקולים מופיעה קופסה שחורה על השולחן כאשר אינה בשימוש.

מרכז מכירות

Ad Jinli

מרכז מכירות פרויקט זה שיפץ את הבניינים הישנים בחלקה העירונית ומעניק את המשימה הפונקציונלית החדשה לבניינים לעמוד בדרישות התפקודיות החדשות. מעצבים מנסים להוביל אנשים לקבל את הסגנון המודרני בעיר בעלת ארבעה שכבות, החל משינוי חזית הבניין לעיצוב קישוט הפנים כדי להבטיח את שלמות יישום הפרויקט.

רמקול נייד

Seda

רמקול נייד סדה הוא מכשיר פונקציונלי לבסיס טכנולוגית הבינה. מחזיק העט במרכז הוא מארגן חלל. כמו כן, תכונות דיגיטליות כיציאת USB וחיבור Bluetooth הופכות אותו לשחקן ורמקול נייד עם התאמה לאזור ביתי. מוט אור המוטבע בגוף החיצוני עובד כנורת שולחן. כמו כן, המראה המושך של היוקרה הופך אותו לשימוש ביתי כל כך מושך בעיצוב פנים. כמו כן, השימוש בחלל בצורה טובה יותר הוא אחד התכונות החיוניות של סדה.

משרד

Phuket VIP Mercury

משרד בהתבסס על נושא הפתיחות וחקירת עומק המותג, בדק את העיצוב ויצר שילוב חזותי של הרחבה חזותית וסיפור המותג עם כדור הארץ כאלמנט היצירתי העיקרי. התוכנית פתרו את שלוש הבעיות הבאות בחשיבה חזותית חדשה: מאזן הפתיחות והפונקציות בחלל; חלוקה ושילוב של אזורים פונקציונליים בחלל; הסדירות והשינוי של הסגנון המרחבי הבסיסי.

אתר אינטרנט

Travel

אתר אינטרנט העיצוב השתמש בסגנון מינימליסטי, כדי לא להעמיס על חוויית המשתמש במידע מיותר. כמו כן, קשה מאוד להשתמש בסגנון מינימליסטי בענף הנסיעות שכן במקביל לעיצוב פשוט וברור, על המשתמש לקבל מידע מלא אודות נסיעתו וזה לא קל לשלב.

ראיון עיצובי של היום

ראיונות עם מעצבים מפורסמים בעולם.

קרא את הראיונות והשיחות האחרונים בנושא עיצוב, יצירתיות וחדשנות בין עיתונאי עיצוב למעצבים, אמנים ואדריכלים מפורסמים בעולם. צפו בפרויקטים העדכניים ביותר ועיצובים עטורי פרסים של מעצבים מפורסמים, אמנים, אדריכלים ומחדשים. גלה תובנות חדשות על יצירתיות, חדשנות, אומנויות, עיצוב ואדריכלות. למדו על תהליכי עיצוב של מעצבים גדולים.