מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
חדר הלבשה

Sopron Basket

חדר הלבשה שופרון סל היא קבוצת כדורסל נשים מקצועית שממוקמת בסופרון בהונגריה. מכיוון שהן אחת הקבוצות ההונגריות המצליחות ביותר עם 12 גביעי אליפות ארצית והשיגה במקום השני ביורוליג, הנהלת המועדון החליטה להשקיע במתחם חדרי הלבשה חדש שיהיה מתקן יוקרתי למדי בשם המועדון, כך שיתאים לצרכיו של השחקן. עדיף, להניע אותם ולקדם את אחדותם.

אופניים אלקטרוניים מעץ

wooden ebike

אופניים אלקטרוניים מעץ חברת ברצלונה Aceteam יצרה את האופנוע האלקטרוני הראשון מעץ, המשימה הייתה לבנות אותו בצורה ידידותית לסביבה. החיפוש אחר שותף לשיתוף פעולה מוסמך הצליח עם הפקולטה למדעי העץ והטכנולוגיה של אוניברסיטת אברסוואלדה לפיתוח בר-קיימא. הרעיון של מתיאס ברודה הפך למציאות, תוך שילוב טכנולוגיית CNC והידע בחומר עץ, E-Bike העץ נולד.

התקנת שולחן עבודה

Wood Storm

התקנת שולחן עבודה הסערה ווד היא התקנה שולחנית להנאה חזותית. הסערה של זרימת האוויר מתממשת על ידי וילון עץ כמו כן משופרת על ידי אורות שמטילים מלמטה לעולם ללא כוח משיכה. ההתקנה מתנהגת כמו לולאה דינמית אינסופית. זה מדריך את קו הראייה סביבו לחפש את נקודת ההתחלה או הסיום שכן הקהל רוקד למעשה עם הסערה.

התקנות אינטראקטיביות

Falling Water

התקנות אינטראקטיביות המים הנופלים הם קבוצה של התקנות אינטראקטיביות המאפשרות למשתמשים לשנות מסלול ריצה סביב קוביה או קוביות. השילוב של קוביות וזרם חרוזים מציג ניגוד של עצם סטטי וזרימת מים דינמית. ניתן למשוך את הנחל לראות חרוזים פועלים או פשוט להניח על שולחן כסצנה של מים קפואים. חרוזים נחשבים גם כרצונות שאנשים עושים בכל יום. המשאלות צריכות להיות כבולות וירוצו לנצח כמפל.

התקנת מסגרת

Missing Julie

התקנת מסגרת עיצוב זה מציג התקנת מסגרת וממשק בין פנים לחוץ, או אורות וצללים. זה נותן ביטוי בזמן שאנשים מסתכלים מחוץ למסגרת כדי לחכות למישהו שיחזור. סוגים וגדלים שונים של כדוריות זכוכית משמשים כסמל למשאלות וקרעים בכדי לרמוז על הרגש שאפשר להסתתר בפנים. מסגרת הפלדה והתיבות מגדירות את גבול הרגש. הרגש שנותן אדם יכול להיות שונה מהאופן בו הוא נתפס ממש כמו שהתמונות בספירות הפוכות.

ערכת תה

Vapor Breeze

ערכת תה סיר התה הוא קופסה המחזיקה יקום של מהות שמחכה לשחרורו. במבט אל הפתח תוכלו למצוא מבנה של ערוצים דינמיים הנמצאים ביניים בתוך קיטור. המבנה משתקף גם על העור שבחוץ. כל הגוף ממחיש מהות מאודה שאנשים יכולים לדמיין ולהנות מכל יום.

מעצב היום

מיטב המעצבים, האמנים והאדריכלים הטובים בעולם.

עיצוב טוב ראוי להכרה רבה. בכל יום אנו שמחים להציג מעצבים מדהימים היוצרים עיצובים מקוריים וחדשניים, ארכיטקטורה מדהימה, אופנה מסוגננת וגרפיקה יצירתית. היום אנו מציגים בפניכם את אחד המעצבים הגדולים בעולם. בדוק עוד היום תיק עבודות עטור פרסים וקבל את ההשראה היומיומית שלך לעיצוב.