מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
צמיג טרנספורמטיבי

T Razr

צמיג טרנספורמטיבי בעתיד הקרוב הפריחה של פיתוח תחבורה חשמלית עומדת בפתח. כיצרנית חלקי רכב, מקסקסיס ממשיכה לחשוב כיצד היא יכולה לתכנן מערכת חכמה ריאלית שיכולה להשתתף בטרנד זה ואף לעזור להאיץ אותה. T Razr הוא צמיג חכם שפותח לצורך. חיישנים המובנים שלה מזהים באופן פעיל תנאי נסיעה שונים ומספקים אותות פעילים להפיכת הצמיג. המדרגות המוגדלות נמתחות ומשנות את אזור המגע בתגובה לאות ולכן משפרות את ביצועי המתיחה.

מכונת תה

Grundig Serenity

מכונת תה Serenity היא יצרנית תה העכשווית המתמקדת בחוויית משתמש משמחת. הפרויקט מתמקד ברובו באלמנטים אסתטיים וחוויית משתמש, שכן המטרה העיקרית מציעה שהמוצר יהיה שונה מהמוצרים הקיימים. המזח של מכונת התה קטן מהגוף המאפשר למוצר להביט מעל פני האדמה שמביא זהות ייחודית. גוף מעוגל מעט בשילוב משטחים חתוכים תומך גם בזהותו הייחודית של המוצר.

נברשת

Lory Duck

נברשת הברווז של לורי מעוצב כמערכת מתלה המורכבת ממודולים העשויים זכוכית פליז וזכוכית אפוקסי, שכל אחד מהם דומה לברווז המחליק ללא מאמץ דרך מים קרירים. המודולים מציעים גם אפשרות להגדרה; עם נגיעה, כל אחד יכול להיות מותאם לפנים לכל כיוון ולתלות בכל גובה. הצורה הבסיסית של המנורה נולדה במהירות יחסית. עם זאת, הוא היה זקוק לחודשי מחקר ופיתוח עם אינספור טיפוסים כדי ליצור את האיזון המושלם שלו ואת המראה הטוב ביותר מכל הזוויות האפשריות.

קולקציית בגדי נשים

Hybrid Beauty

קולקציית בגדי נשים העיצוב של קולקציית היופי ההיברידית הוא להשתמש בקלילות כמנגנון ההישרדות. תכונות חמודות שהוקמו הן סרטים, ראפלס ופרחים, והם משוחזרים על ידי טכניקות כרייה מסורתיות וטכניקות קוטור. זה משחזר טכניקות קוטור ישנות להכלאה מודרנית, שהיא רומנטית, חשוכה, אך גם נצחית. כל תהליך העיצוב של Hybrid Beauty מקדם קיימות ליצירת עיצובים נצחיים.

פורטל אור עיר הרכבת העתידית

Light Portal

פורטל אור עיר הרכבת העתידית פורטל האור הוא תוכנית המופת של עיר הרכבות המהירה של יבין. רפורמה באורח החיים ממליצה לכל הגילאים כל השנה. בסמוך לתחנת הרכבת המהירה Yibin שפעלה מאז יוני 2019, מרכז גרין-ליין של יבין כולל 160 מגדלי תאומים לשימוש מעורב בגובה 160 מ 'ומשלבים ארכיטקטורה וטבע עם שדרת הנוף שאורכה 1 ק"מ. לייבין יש היסטוריה כבר למעלה מ- 4000 שנה, וצברה חוכמה ותרבות בדיוק כמו המשקעים בנהר סימנו את התפתחותו של יבין. מגדלי התאומים משמשים פורטל קל להדרכת המבקרים וכן נקודת ציון עבור התושבים להרכבה.

מרפאת שיניים

Clinique ii

מרפאת שיניים Clinique ii היא מרפאה אורתודונטית פרטית עבור מוביל דעה ומאורן המיישם ומחקר טכניקות וחומרים מתקדמים ביותר בתחום הדיסציפלינה שלו. האדריכלים דמיינו תפיסת השתלה המבוססת על שימוש טיפוסי אורתודונטי במכשירים רפואיים בעלי דיוק גבוה כעיקרון עיצובי במרחב. משטחי קיר וריהוט פנים מתמזגים בצורה חלקה לקליפה לבנה עם נתז של קוריאן צהוב בו מושתלים טכנולוגיות רפואיות חדישות.

מעצב היום

מיטב המעצבים, האמנים והאדריכלים הטובים בעולם.

עיצוב טוב ראוי להכרה רבה. בכל יום אנו שמחים להציג מעצבים מדהימים היוצרים עיצובים מקוריים וחדשניים, ארכיטקטורה מדהימה, אופנה מסוגננת וגרפיקה יצירתית. היום אנו מציגים בפניכם את אחד המעצבים הגדולים בעולם. בדוק עוד היום תיק עבודות עטור פרסים וקבל את ההשראה היומיומית שלך לעיצוב.