מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
לוח השנה

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

לוח השנה לוח השנה לקידום מכירות של אתר הפורטל, goo (http://www.goo.ne.jp) הוא לוח שנה פונקציונלי עם הגיליון של כל חודש והופך לכיס המאפשר לשמור ולנהל את כרטיסי הביקור, השטרות והקבלות שלך. . הנושא הוא מחרוזת אדומה כדי להציג את הקשר בין גו למשתמשים שלה. שני קצוות הכיס מוחזקים למעשה על ידי תפרים אדומים שהופכים לגולת הכותרת של העיצוב. לוח שנה בצורה אקספרסיבית נעימה, הוא בדיוק מתאים לשנת 2014.

ערכת תה

Wavy

ערכת תה בהשראת מרפסת טרוורטין בטבע, וואווי היא ערכת תה שתביא לכם חווית תה ייחודית. הידיות החדשניות מפותחות כך שתוכלו להתאים לכם בנוחות. על ידי קינון הספל בכפות הידיים, תגלה שהוא מתגלה כמו שושנת מים ומוביל אותך לרגע של שלווה.

תכשיטים

Poseidon

תכשיטים התכשיטים שאני מעצבת מבטאים את רגשותיי. זה מייצג אותי כאמן, כמעצב וגם כאדם. הטריגר ליצירת פוסיידון נקבע בשעות החשוכות ביותר בחיי כאשר הרגשתי מבוהל, פגיע ונזקק להגנה. בעיקר עיצבתי את האוסף הזה שישמש להגנה עצמית. למרות שהרעיון הזה דעך לאורך כל הפרויקט הזה, הוא עדיין קיים. פוסידון (אל הים ו"רעידת האדמה ", של רעידות אדמה במיתולוגיה היוונית) הוא האוסף הרשמי הראשון שלי ומכוון לנשים חזקות, שנועד לתת ללבוש את תחושת הכוח והביטחון.

תוויות

Stumbras Vodka

תוויות קולקציית הוודקה הקלאסית של Stumbras מחיה את המסורת הוודאית הוותיקה. העיצוב הופך את המוצר המסורתי הישן לקרוב ורלוונטי לצרכן בימינו. בקבוק הזכוכית הירוקה, תאריכים חשובים לייצור הוודקה הליטאית, אגדות על סמך עובדות אמיתיות, ופרטים נעימים ומושכי עין - הטופס הגזור המעוגל ומזכיר תצלומים ישנים, הבר המלוכסן בתחתית המשלים את הקומפוזיציה הסימטרית הקלאסית, והגופנים והצבעים המשדרים את זהותו של כל תת-מותג - כולם הופכים את קולקציית הוודקה המסורתית לבלתי-מסורתית ומעניינת.

לוח השנה

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

לוח השנה אנחנו בונים איתך עיירות. ההודעה שמעביר NTT מזרח יפן קידום מכירות תאגידי מוצגת בלוח השולחן הזה. החלק העליון של גיליונות לוח השנה הוא חתוך מבניינים צבעוניים והיריעות החופפות מהוות עיירה שמחה אחת. זה לוח שנה שאפשר ליהנות ממנו לשנות את הנוף של קו הבניינים בכל חודש וממלא אתכם בתחושה להישאר מאושרים כל השנה.

לוח השנה

NTT COMWARE “Season Display”

לוח השנה זהו לוח שולחן שנעשה בעיצוב חתוך הכולל מוטיבים עונתיים עם הבלטות מעודנות. גולת הכותרת של העיצוב היא כשמוצגים, המוטיבים העונתיים מוגדרים בזווית של 30 מעלות לצפייה הטובה ביותר. צורה חדשה זו מבטאת את כשרון הרומן של NTT COMWARE ליצירת רעיונות חדשים. מחשבה לפונקציונליות של לוח השנה עם מרחב כתיבה ושורות שולטות. זה טוב לצפייה מהירה ונוח לשימוש, שופע מקוריות המבדיל אותו מלוחות שנה אחרים.