מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
רכזת תחבורה

Viforion

רכזת תחבורה הפרויקט הוא מרכז תחבורה המקשר את היישובים העירוניים שמסביב ללב החיים הדינאמיים בצורה קלה ויעילה הנוצרת על ידי מיזוג מערכות תחבורה שונות כמו תחנת רכבת, תחנת מטרו, סיפון הנילוס ותחנת אוטובוס בנוסף לשירותים אחרים להמרת מקום להיות הזרז להתפתחות העתידית.

גלאי פגמים קוליים נייד

Prisma

גלאי פגמים קוליים נייד פריזמה מיועדת לבדיקת חומרים לא פולשניים בסביבות הקיצוניות ביותר. זהו הגלאי הראשון שמשלב הדמיה מתקדמת בזמן אמת וסריקת תלת מימד, מה שמקל על פרשנות הפגמים בהרבה, ומפחית את זמן הטכנאים באתר. עם מארז כמעט בלתי ניתן להריסה ומצבי בדיקה מרובים ייחודיים, פריזמה יכולה לכסות את כל יישומי הבדיקה, החל מצינורות נפט וכלה ברכיבי חלל. זהו הגלאי הראשון עם הקלטת נתונים אינטגרלית, והפקת דוחות PDF אוטומטיים. קישוריות אלחוטית ו- Ethernet מאפשרות לשדרג או לאבחן את היחידה בקלות.

מנורה

Muse

מנורה בהשראת 'זכה הבודהיזם' באמירתו כי אין שום תכונות מוחלטות ביקום שלנו, העברנו תכונה פרדוקסלית ל'אור 'בכך שנתנו לו' נוכחות פיזית '. רוח המדיטציה שהיא מעודדת הייתה מקור השראה רב עוצמה שהשתמשנו בכדי ליצור מוצר זה; מגלם את התכונות של 'זמן', 'עניין' ו'אור 'למוצר יחיד.

קרמיקה

inci

קרמיקה מראה של אלגנטיות; אינקי משקף את יופיה של פנינה עם אפשרויות בשחור לבן והיא הבחירה הנכונה עבור אלה שרוצים לשקף את האצולה והאלגנטיות בחללים. קווי האינקה מיוצרים בגדלים 30X80 ס"מ ונושאים את הקלאסיות הלבנה והשחורה לאזורי המגורים. מיוצר בטכנולוגיית הדפסה דיגיטלית, תלת מימד.

מתכנת טכוגרפים

Optimo

מתכנת טכוגרפים אופטימו הוא מוצר פורץ מסך מגע פורץ דרך לתכנות וכיול כל טכוגרפים דיגיטליים המותאמים לרכבים מסחריים. תוך התמקדות במהירות ובקלות השימוש, Optimo משלב תקשורת אלחוטית, נתוני יישומי מוצר ושלל חיבורי חיישנים שונים למכשיר נייד לשימוש בתא הרכב ובבית המלאכה. מיועד לארגונומיה מיטבית ומיצוב גמיש, הממשק מונע המשימות והחומרה החדשנית שלו משפר דרמטית את חוויית המשתמש ולוקח את תכנות טכוגרפים לעתיד.

שמן זית אורגני

Epsilon

שמן זית אורגני שמן הזית אפסילון הוא מוצר במהדורה מוגבלת מטעי זיתים אורגניים. כל תהליך הייצור מתבצע ביד, בשיטות מסורתיות ושמן הזית מבוקבק ללא מסונן. עיצבנו חבילה זו מתוך רצון להבטיח כי הרכיבים הרגישים של מוצר מזין ביותר יתקבלו על ידי הצרכן מהטחנה ללא כל שינוי. אנו משתמשים בבקבוק Quadrotta המוגן על ידי ניילון, קשור על ידי עור ומונח בקופסת עץ בעבודת יד, אטומה בשעווה איטום. כך שהצרכנים יודעים שהמוצר הגיע ישירות מהטחנה ללא כל התערבות.