מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
תאורה פנימית

Jordan Apotheke

תאורה פנימית תומכים בארכיטקטורה האקספרסיבית של פנים בית המרקחת, המנורות הפונקציונליים אינם בולטים במראהם, ומושכים תשומת לב להשפעת האור שלהם במקום לעיצוב המתקן שלהם. המנורות לתאורה בסיסית משולבות במנורות תליון העוקבות אחר צורת הרהיט או מותקנות בצידי התקרה התלויה, ושומרות על כך שחרור ככל האפשר מפנסים. לפיכך, המשתמשים יכולים להתמקד במסלול האור המוביל בבית המרקחת, המורכב מאריחי RGB-LED עם תאורה אחורית התואמים את צבע הדלפקים הדינמיים באופן דומה.

זהו קיר תלוי על קיר

SEREL Purity

זהו קיר תלוי על קיר בעוד קערת האסלה של טוהר נכנסת לשלוט במעברים רכים, היא גם משאירה בריזות פשוטות ומינימליות בסביבה. לא רק שהוא משפיע על המשתמש שלו באסתטיקה שלו, אלא גם נפגש עם ניקיון ותמימות ומכבד את הטבע. הגישה הכללית בעיצוב סט הכיסא של מושב התכנון של מערכות הניתנות לפירוק קלות של מנגנון האסלה הוא כפתורי בקרת פונקציות שיוחדרו בחלק הפנימי של סט הכיסוי. כפתורים אליהם מפנה המשתמש מונחים על האזורים שהכי קשה ללכלך, כך שזה נותן יתרון נוסף ביחס להיגיינה.

ערכת אמבטיה

FRACTURE

ערכת אמבטיה סגנון ייחודי של כלים סניטריים קרמיים, תכנון יוצא דופן של קווי זכוכית שבר הערה דקונסטרוקטיביזם ... שבר התפוררות שלמות מרכיבי המבנה, המשחקים על משטחים, לייצור אלמנטים עיצוביים גיאומטריים כמו חוץ של מוצרים והעברת הסגנון הדקונסטרוקטיביסטי על בסיס הסדרה כדוגמא לספרות של Fracture Bien נתקלה באחת הסדרות המדהימות ביותר.

ארון סט ארוחת ערב

Baan

ארון סט ארוחת ערב "baan" הוא סוג של ארון שעוצב במיוחד לצורך השימוש בארוחת הערב. המראה והכוח הייחודיים שלו הם סיפור על פי פונקציה. ישנם כמה מאפיינים מובחנים של מערכות ארונות. הפונקציות והתכונות השונות של הארון המופרדות על ידי סיפור כמו תוספת הסכו"ם ותיבת הרקמות מיוצגות על ידי אח וארובה. יתר על כן, כוסות יין מיוצגות על ידי הנברשת ומתלה כלים מסומן על ידי גרם המדרגות. ישנם ארבעה מרכיבים עיקריים של הבית, לפיהם רעיונות עלילתיים.

משקפיים

Mykita Mylon, Basky

משקפיים אוסף MYKITA MYLON עשוי מחומר פוליאמיד קל משקל הכולל יכולת התאמה פרטנית יוצאת מן הכלל. חומר מיוחד זה נוצר שכבה אחר שכבה הודות לטכניקת Sintering Laser Sintering (SLS). על ידי פרשנות מחודשת של צורת המשקפיים הפנטו העגולה והסיבוב הסגלגל שהיה אופנתי בשנות השלושים, דגם BASKY מוסיף פנים חדשות לקולקציית המשקפיים הזו שתוכננה במקור לשימוש בספורט.

הספר

Brazilian Cliches

הספר "קלישאות ברזילאיות" נוצרה באמצעות תמונות מקטלוג ישן של קלישאות כיתוב ברזילאיות. אך הסיבה לכותרת שלה אינה נובעת רק מהקלישאות המשמשות להרכב האיורים שלה. בתורו של כל עמוד אנו נתקלים בסוגים אחרים של קלישאות ברזילאיות: היסטוריות, כמו הגעתם של הפורטוגזים, קאטצ'ינג של אינדיאנים ילידים, קפה ומחזורים כלכליים מזהב ... זה אפילו כולל קלישאות ברזילאיות עכשוויות, מלאות בפקקים, חובות, בתים משותפים סגורים וניכור - מוצג בסיפור חזותי עכשווי לא הוגן.