מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב בקבוקים

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

עיצוב בקבוקים הוודקה הליטאית הנוצצת בזהב. המהדורה השחורה "ירשה את המראה הבלעדי שלה מאמנות עממית ליטאית. מעי עצם אדרה, משולבים מכיכרות קטנות, הם תבניות נפוצות מאוד באמנות העממית הליטאית. למרות שההתייחסות למוטיבים הלאומיים הללו קיבלה צורות מודרניות יותר - השתקפויות עבר מסתוריות הפכו לאמנות מודרנית. צבעי זהב ושחור נשלטים במיוחד מדגישים את תהליך סינון הוודקה יוצא הדופן באמצעות מסנני פחם וזהב. זה מה שהופך את הוודקה הליטאית לזהב. המהדורה השחורה ”כה עדינה וצלולה.

שם הפרוייקט : Lithuanian vodka Gold. Black Edition, שם המעצבים : Asta Kauspedaite, שם הלקוח : Stumbras.

Lithuanian vodka Gold. Black Edition עיצוב בקבוקים

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.