מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מזין מזון

Food Feeder Plus

מזין מזון מזין המזון פלוס לא רק עוזר לילדים לאכול לבד, אלא גם אומר יותר עצמאות עבור ההורים. תינוקות יכולים להחזיק מעצמם ולמצוץ וללעוס אותו לאחר שגרסתם אוכל שההורים הכינו. מזין המזון פלוס כולל שק סיליקון גדול וגמיש יותר בכדי לספק את התיאבון ההולך וגובר. זוהי הזנה חיונית המאפשרת לקטנטנים לחקור וליהנות בבטחה ממזון מוצק טרי. אין צורך לנקות את המזונות. כל שעליך לעשות הוא להכניס את המזון לשק הסיליקון, לסגור את נעילת הצמד, ותינוקות יכולים ליהנות מהאכלה עצמית עם אוכל טרי.

שם הפרוייקט : Food Feeder Plus, שם המעצבים : Kidsme, שם הלקוח : kidsme.

Food Feeder Plus מזין מזון

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.