מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
לייזר שיניים

LiteTouch™

לייזר שיניים LiteTouch ™ הוא לייזר שיניים Erbium: YAG (אורך גל של 2,940 ננומטר) לטיפולי רקמות קשות ורכות. אורך הגל Erbium: YAG נספג היטב במולקולות תיאבון של מים והידרוקסיל, הבונים את השיניים והעצם, ולכן הם מיושמים ביותר במגוון רחב של יישומים של רקמות קשות ורכות. ™ LiteTouch ™ עם טכנולוגיית ™ Laser-in-the-Handpiece מספק דיוק וכוח חסר תקדים, ללא מגבלות ארגונומיות, ומאפשר ניתוחי מיקרו ויכולות הפעלה לא פולשניות תוך שיפור רפואת השיניים המונעת.

שם הפרוייקט : LiteTouch™, שם המעצבים : Light Instruments Ltd., שם הלקוח : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ לייזר שיניים

עיצוב נהדר זה זוכה בפרס עיצוב ברונזה בתחרות אדריכלות, בנייה ומבנים. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב של מעצבי ארד עטור הפרסים כדי לגלות עבודות רבות אחרות, חדשניות, מקוריות ויצירתיות חדשות, עבודות בנייה ומבנים.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.