מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
הבית

Geometry Space

הבית פרויקט זה הוא פרויקט וילה הממוקם [[SAC Beigan Hill International Arts Center] בפרברים של שנגחאי. יש מרכז לאמנויות בקהילה, המספק פעילויות תרבות רבות, וילה יכולה להיות משרד או סטודיו או בית. מרכז הקיימים בעיר יש שטח פנים גדול של אגם) , דגם זה נמצא ישירות לאורך האגם. המאפיינים המיוחדים של הבניין הם המרחב המקורה ללא עמודים כלשהם, המעניקים את השונות והיצירתיות הגדולה ביותר בעיצוב לחלל המקורה, אך גם בגלל החופש והשונות של החלל, המבנה הפנימי, טכניקת העיצוב משתנה יותר, הגיאומטריה הניתנת להרחבה. יוצר מרחב פנים, גם בקנה אחד עם הרעיונות היצירתיים שרדף [מרכז האמנות]. סוג מבנה מפוצל ברמה וחלל המדרגות הראשי נמצאים באמצע החלל הפנימי, ואילו הצד השמאלי והימני הם מדרגות מדרגות מפוצלות, כך שבסך הכל חמישה מדרגות מדרגות פנימיות שונות המחברות את החלל.

שם הפרוייקט : Geometry Space, שם המעצבים : Kris Lin, שם הלקוח : Shanghai SHENG QING Real Estate Development Company Limited.

Geometry Space הבית

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.