מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
מושג אדריכלות ארגונית

ajando Next Level C R M

מושג אדריכלות ארגונית ajando Loft Concept: מידע הוא חומר הבניין של היקום שלנו. לופט מאוד יוצא דופן נוצר ברובע הנמל מנהיים, גרמניה. צוות אג'נדו השלם יגור ויעבוד שם החל מינואר 2013. האדריכל פיטר סטאסק ומשרד האדריכלים לופטוורק הממוקם בקרלסרוה עומדים מאחורי תפיסת האדריכלות הארגונית של הלופט. זה היה בהשראת הפיזיקה הקוונטית של ווילר, הארכיטקטורה של יוזף מ. הופמן, וכמובן, ממומחיות המידע של אג'נדו: "מידע הופך את העולם לסבב". טקסט מאת עיתונאית חופשית של אילונה קוגלין

בית קפה באוניברסיטה

Ground Cafe

בית קפה באוניברסיטה בית הקפה 'גראונד' החדש משמש לא רק ליצירת לכידות חברתית בין סגל ותלמידי בית הספר להנדסה, אלא גם לעודד אינטראקציה בין ובין חברי מחלקות אחרות באוניברסיטה. בתכנון שלנו, עסקנו בנפח הבטון הזורם הבלתי מעוטר של חדר סמינריון לשעבר על ידי הנחת לוח צבעים של אגוזי מלך, אלומיניום מחורר ואבן שקע בשסע מעל הקירות, הרצפה והתקרה של החלל.

חלל פנים

Chua chu kang house

חלל פנים נקודת הדיקור בבית זה הייתה לחבר את האזור הסגור לחזות חדשה לגמרי של שקט. בדרך זו משוחזר קסם היסטורי גולמי מסוים כדי להגן על ריקנות הבית. האירוח החדש מסתיים בהפתעת פנים בתוך פנים; יבש ורטוב מטבח בתוך מטבח ואוכל בתוך מטבח. חלל המגורים הופרע גם על ידי מתקפת אמנות מרשימה שהפכה במהרה לדיור האישי של החיווט החשמלי. כדי להשלים את הדגש הכללי, נדרשים פרוסות אור חמים כדי להכתים על כל קירות הצבע.

מסעדה

Osaka

מסעדה אוסאקה, ממוקם בשכנתו ביבי של איטים (סאו פאולו, ברזיל), מראה בגאווה את האדריכלות שלו, ומציע אווירה אינטימית ונעימה במרחבים השונים שלה. המרפסת החיצונית שליד הרחוב היא הכניסה לחצר ירוקה ומודרנית, חיבור בין פנים, חוץ וטבע. האסתטיקה הפרטית והמתוחכמת התממשה בעזרת אלמנטים טבעיים כמו עץ, אבנים, ברזל וטקסטיל. מערכת גג למלה עם תאורה עמומה ועבודות סריג מעץ נחקרו בקפידה על מנת להשלים את עיצוב הפנים ההרמוניה, ולייצר את האווירה השונה.

מתקן לבדיקת יין

Grapevine House

מתקן לבדיקת יין בית ענבים בצורת ענבים מופשטים, שכמעט חופשיים ועומדים סביב הכרם. האלמנט התומך העיקרי שלו שנוצר על ידי טור מפוברק דיגיטלי מייצג הומאז 'לשורש גפן ישן. חזית הזכוכית המשכית של בית הגפן הינה פתוחה לכל הכיוונים ומאפשרת חווית נוף מידית של הכרם. יש להעניק שיפור טעם חזותי של כל יינות הבדיקה באופן זה.

עיצוב פנים קמעוני

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

עיצוב פנים קמעוני הלקוח מחפש עיצוב יצירתי כדי לייצג היטב את המותג. השם 'Hiveometric' נוצר על ידי שתי מילים 'כוורת' ו'גיאומטרית ', שפשוט מספרות את המושג העיקרי וממחישות את העיצוב. העיצוב בהשראת מוצר הגיבור של המותג, כיריים חשמליות בצורת דבש. הניתן כאשכול של חלות דבש, תכונות קיר ותקרה בגימורים מסודרים מחברים ומשתייכים בצורה חלקה בין צורות גיאומטריות מורכבות. קווים עדינים ונקיים, וכתוצאה מכך נראה מראה עכשווי מלוטש המסמל דמיון ויצירתיות אינסופיים.