מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
עיצוב חצר וגינה

Shimao Loong Palace

עיצוב חצר וגינה באמצעות ארגון סביר של שפה טבעית ורהוטה של הנוף, החצר מחוברת זו לזו בממדים מרובים, מחלחלת זו אל זו ומוסרת בצורה חלקה. תוך שימוש באסטרטגיה האנכית במיומנות, ההפרש בגובה 4 מטר יהפוך לגולת הכותרת והתכונה של הפרויקט, ויצירת נוף חצר רב-מפלסי, אמנותי, חי, טבעי.

שיפוץ רציף

Dongmen Wharf

שיפוץ רציף רציף של דונגמן הוא רציף בן אלף שנהר על נהר האם של צ'נגדו. בשל הסבב האחרון של "התחדשות העיר העתיקה", השטח נהרס ובסיסו מחדש. הפרויקט אמור להציג תמונה היסטורית מפוארת באמצעות התערבות של אמנות וטכנולוגיה חדשה באתר תרבות עירוני שנעלם בעצם, ולהפעיל ולהשקיע מחדש את התשתית האורבנית הישנה והארוכה בתחום הרחב העירוני.

מלון

Aoxin Holiday

מלון מלון ממוקם בלוז'ו שבמחוז סצ'ואן, עיר הידועה ביין שלו, שעיצובו מעוצב בהשראת מערת היין המקומית, חלל שמעורר רצון עז לחקור. הלובי הוא שחזור של מערה טבעית, שחיבורה הוויזואלי הקשור מרחיב את מושג המערה והמרקם העירוני המקומי למלון הפנימי, ובכך מהווה נשא תרבותי ייחודי. אנו מעריכים את תחושת הנוסע בעת שהותו במלון, ומקווים כי ניתן לתפוס את מרקם החומר כמו גם את האווירה שנוצרה ברמה עמוקה יותר.

בית מגורים

Soulful

בית מגורים המרחב כולו מבוסס על רוגע. כל צבעי הרקע הם בהירים, אפורים, לבנים וכו '. על מנת לאזן את החלל, ישנם צבעים רוויים מאוד וכמה טקסטורות שכבות שכבות מופיעות בחלל, כמו אדום עמוק, כמו כריות עם הדפסים ייחודיים, כמו כמה קישוטים מתכתיים בעלי מרקם. . הם הופכים לצבעים המשגעים במבואה, ומוסיפים גם את החום המתאים לחלל.

עיצוב פנים בחלל הקמעונאי

Studds

עיצוב פנים בחלל הקמעונאי אביזרי Studds בע"מ הינה יצרנית קסדות ואביזרים דו גלגליים. קסדות הרבעה נמכרו באופן מסורתי בכל חנויות המותג. מכאן שהיה צורך ליצור זהות מותגית שהגיעה לה. D'art המציגה את החנות, והציגה נקודות מגע חדשניות כמו מציאות מדומה של המוצרים, שולחנות תצוגה מגע אינטראקטיביים ומכונות לחיטוי קסדה וכו '. מציגה את חנות הקסדה והאביזרים, משכה מספר לא מבוטל של לקוחות, תוך כדי מסע קמעוני של לקוחות. לשלב הבא.

עיצוב פנים של בית קפה

Quaint and Quirky

עיצוב פנים של בית קפה בית הקינוחים הקווינטי והמוזר הוא פרויקט המציג vibe עכשווי מודרני עם נגיעה של טבע המשקף במדויק את הפינוקים הטעימים. הצוות רוצה ליצור מקום ייחודי באמת והם הביטו לקן הציפורים לקבלת השראה. לאחר מכן קם הקונספט לחיים באמצעות אוסף תרמילי ישיבה המשמשים כמאפיין המרכזי של החלל. המבנה התוסס והצבעים של כל התרמילים חולקים כדי ליצור תחושת אחידות הקושרת בין קרקעית רצפת הביניים אפילו כשהם מעניקים לאווירה מגע של תפיסת תשומת לב.