מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
פורטל אור עיר הרכבת העתידית

Light Portal

פורטל אור עיר הרכבת העתידית פורטל האור הוא תוכנית המופת של עיר הרכבות המהירה של יבין. רפורמה באורח החיים ממליצה לכל הגילאים כל השנה. בסמוך לתחנת הרכבת המהירה Yibin שפעלה מאז יוני 2019, מרכז גרין-ליין של יבין כולל 160 מגדלי תאומים לשימוש מעורב בגובה 160 מ 'ומשלבים ארכיטקטורה וטבע עם שדרת הנוף שאורכה 1 ק"מ. לייבין יש היסטוריה כבר למעלה מ- 4000 שנה, וצברה חוכמה ותרבות בדיוק כמו המשקעים בנהר סימנו את התפתחותו של יבין. מגדלי התאומים משמשים פורטל קל להדרכת המבקרים וכן נקודת ציון עבור התושבים להרכבה.

שם הפרוייקט : Light Portal, שם המעצבים : QUAD studio, שם הלקוח : QUAD studio.

Light Portal פורטל אור עיר הרכבת העתידית

עיצוב מצוין זה זוכה בפרס עיצוב זהוב במוצרי תאורה ותחרות עיצוב פרויקטים לתאורה. אתה בהחלט צריך לראות את תיק העיצוב הזהב עטור הפרסים של מעצבים כדי לגלות מוצרי תאורה חדשים חדשים, חדשניים, מקוריים ויצירתיים ועבודות עיצוב פרויקטים בתחום התאורה.

עיצוב היום

עיצוב מדהים. עיצוב טוב. העיצוב הטוב ביותר.

עיצובים טובים יוצרים ערך לחברה. בכל יום אנו מציגים פרויקט עיצוב מיוחד המדגים מצוינות בעיצוב. כיום, אנו שמחים להציג עיצוב עטור פרסים שעושה את ההבדל החיובי. אנו נציג עיצובים מעוצבים ומעוררי השראה יותר מדי יום. דאגו לבקר אותנו כל יום בכדי ליהנות ממוצרי עיצוב ופרויקטים חדשים וטובים של מעצבים גדולים בעולם.