מגזין עיצוב
מגזין עיצוב
שולחן הניתן להרחבה

Lido

שולחן הניתן להרחבה הלידו מתקפל לתיבה מלבנית קטנה. כשהוא מקופל, הוא משמש כתיבת אחסון לפריטים קטנים. אם הם מרימים את הלוחות הצדדיים, רגלי המפרק מתקרבות החוצה מהארגז ולידו הופכת לשולחן תה או לשולחן קטן. באופן דומה, אם הם פורשים לחלוטין את הלוחות הצדדיים משני הצדדים, זה הופך לשולחן גדול, כאשר הצלחת העליונה רוחבה של 75 ס"מ. שולחן זה יכול לשמש כשולחן אוכל, במיוחד בקוריאה וביפן, שם ישיבה על הרצפה בזמן האוכל היא תרבות נפוצה.

כלי נגינה

DrumString

כלי נגינה שילוב של שני כלים יחד זה אומר ללדת צליל חדש, פונקציה חדשה בשימוש בכלי נגינה, דרך חדשה לנגן כלי, מראה חדש. גם סולמות הערות לתופים הם כמו D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 וסולם הערות של המיתרים מעוצבים במערכת EADGBE. ה- DrumString הוא קליל ויש לו רצועה מהודקת מעל הכתפיים והמותניים ולכן השימוש והחזקת הכלי יהיה קל וזה יעניק לך את היכולת להשתמש בשתי ידיים.

קסדת אופניים

Voronoi

קסדת אופניים הקסדה נוצרת בהשראת מבנה וורונוי תלת ממדי המופץ באופן נרחב בטבע. בשילוב של טכניקה פרמטרית וביוניקה, לקסדת האופניים מערכת מכנית חיצונית משופרת. זה שונה ממבנה ההגנה על הפתיתים המסורתי במערכת המכנית התלת-מימדית הביונית הלא-מגובשת שלה. כאשר הוא נפגע על ידי כוח חיצוני, מבנה זה מראה יציבות טובה יותר. באיזון הקלילות והבטיחות, הקסדה שמה לה למטרה לספק לאנשים קסדת אופניים להגנה אישית נוחה יותר, אופנתית ובטוחה יותר.

שולחן קפה

Planck

שולחן קפה השולחן עשוי מחתיכות דיקט שונות המודבקות זו לזו בלחץ. המשטחים מצוירים בנייר זכוכית ומאוימים בלכה מט וחזקה מאוד. ישנן שתי מפלסים - מכיוון שחלק הפנימי של השולחן חלול - וזה מאוד פרקטי להצבת מגזינים או משובצים. מתחת לשולחן יש גלגלים מובנים. אז הפער בין הרצפה לשולחן קטן מאוד, אך יחד עם זאת, קל להזיז אותו. אופן השימוש בו דיקט (אנכי) הופך אותו לחזק מאוד.

מושג טרקלין נוח

Dhyan

מושג טרקלין נוח מושג הטרקלין של Dyhan משלב עיצוב מודרני עם רעיונות מזרחיים מסורתיים ועקרונות של שלום פנימי על ידי חיבור לטבע. השימוש בלינגאם כהשראה צורה והגנים הבודהי-עץ והיפנים כבסיס במודולים של המושג, דהאן (סנסקריט: מדיטציה) הופך את הפילוסופיות המזרחיות לתצורות מגוונות, ומאפשר למשתמש לבחור את דרכו לזן / הרפיה. מצב בריכת המים מקיף את המשתמש במפל ובריכה, ואילו מצב הגן מקיף את המשתמש בירק. המצב הסטנדרטי מכיל אזורי אחסון מתחת לפלטפורמה המשמשת כמדף.

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד

Ezalor

בקרת הגישה לזיהוי פנים תלת מימד הכירו את מערכת בקרת הגישה לחיישן ולמצלמות מרובות, אזלור. האלגוריתמים והמחשוב המקומי מיועדים לפרטיות. הטכנולוגיה נגד פינוי-זיוף ברמה הפיננסית מונעת את מסכות הפנים-מזויפות. תאורה רפלקטיבית רכה מביאה נוחות. כהרף עין, משתמשים יכולים לגשת למקום שהם אוהבים בקלות. האימות ללא מגע שלה מבטיח היגיינה.